سفارش تبلیغ
صبا ویژن

البته طبیعی است که مادر موضوع مهمی است و بهشت نیز زیر آن قرار دارد، اما ممکن است در هر کشوری در دنیا کسانی پیدا شوند که بخواهند به رئیس جمهور کشورشان بگویند: « مادرت رو...» طبعا در هر کشوری اتفاقی خاص می افتد که در کشورهای دیگر نمی افتد.

آمریکا
شما به رئیس‌جمهور امریکا می‌گویید "مادرت رو..."، ولی هیچ اتفاقی نمی‌افتد. شما معروف می‌شوید و درباره آن کتاب می‌نویسید و میلیون‌ها دلار درآمد کسب می‌کنید. اما بعد از آن، رئیس‌جمهور از شما شکایت کرده و دادگاه شما را مجبور می‌کند که بابت غرامت، همه‌ پولتان را به رئیس‌جمهور بدهید!

انگلستان
شما به نخست‌وزیر انگلستان می‌گویید "مادرت رو..."، نخست وزیر انگلستان هم به شما می‌گوید "مادر خودت رو..."!

فرانسه
شما به رئیس‌جمهور فرانسه می‌گویید "مادرت رو...". میلیون‌ها نفر از مردم به خیابان‌ها می‌ریزند و در حمایت از شما به رئیس‌جمهور می‌گویند "مادرت رو..."! رئیس‌جمهور هم درباره جریحه‌دار شدن احساساتش شعری می‌سراید و در روزنامه‌ها و رادیو و تلویزیون منتشر می‌کند!

ژاپن
شما به نخست‌وزیر ژاپن می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر به شما می‌گوید: "ببخشید، ولی فکر نکنم مادرم از شما خوشش بیاد."!

آلمان
شما به صدراعظم آلمان می‌گویید "مادرت رو...". پلیس به سراغ شما می‌آید و می‌گوید "لطفاً با مادر صدراعظم کاری نداشته باشید."!

سوئد
شما به نخست‌وزیر سوئد می‌گویید "مادرت رو...". از مردم رأی‌گیری می‌شود که آیا شما مادر نخست‌وزیر را... یا نه؟ اگر رأی مثبت داده شود، شما مادر نخست‌وزیر را...! اگر رأی منفی داده شود، نخست‌وزیر دست شما را در مقابل دوربین‌های تلویزیونی می‌فشارد و برای شما آرزوی موفقیت می‌کند!

ترکیه
شما به رئیس‌جمهور ترکیه می‌گویید "مادرت رو...". رئیس‌جمهور اسلحه‌اش را در می‌آورد و به شما شلیک می‌کند. اگر شما کُرد باشید، رئیس‌جمهور مورد تشویق قرار می‌گیرد! وگرنه او را به دادگاه می‌برند، ولی او در بین راه فرار می‌کند و به یونان پناهنده می‌شود!

سوئیس
شما به نخست‌وزیر سوئیس می‌گویید "مادرت رو...". منشی دفتر نخست‌وزیر، شماره تلفن مادر نخست‌وزیر را به شما می‌دهد تا شخصاً با خودش هماهنگ کنید!

هند
شما به نخست‌وزیر هند می‌گویید "مادرت رو...". نخست‌وزیر شما را دعوت می‌کند و می‌گوید که مادرش فوت شده و شیشه خاکستر جسد مادرش را به شما نشان می‌دهد و برای شما آواز می‌خواند و گریه می‌کند. وقتی به خانه برمی‌گردید، خانواده‌تان را پیدا نمی‌کنید و سالها به دنبال خانواده خود از این شهر به آن شهر آواره می‌شوید و سرانجام در فقر و غربت، از غم و گرسنگی می‌میرید و از داستان زندگی شما بیش از هزار و هفتصد فیلم سینمایی ساخته می‌شود!

کانادا
شما به نخست‌وزیر کانادا می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر به مادرش خبر می‌دهد. مادر نخست وزیر مقاله‌ای فمینیستی در روزنامه چاپ می‌کند و تبعیض جنسی را به شدت مورد انتقاد قرار می‌دهد و از شما می‌خواهد که پدر نخست‌وزیر را مورد خطاب قرار دهید!

کلمبیا
شما به رئیس‌جمهور کلمبیا می‌گویید "مادرت رو..."، بعد وصیتنامه‌تان را می‌نویسید و در اولین فرصت خودتان را دار می‌زنید. چند روز بعد جسد شما را در حالی که طناب دار بر گردنتان است و با گلوله سوراخ سوراخ شده و با اسید سوزانده شده‌اید، پیدا می‌کنند. پزشک قانونی جسد شما را لاشه سگ تشخیص داده و در حومه‌ شهر دفن می‌کند.

چین
شما به نخست وزیر چین می‌گویید "مادرت رو...". نخست وزیر هم به طور لفظی شما و خانواده‌تان را...! سپس خانواده شما به کره ماه تبعید می‌شوند!

ایتالیا
شما به نخست‌وزیر ایتالیا می‌گویید "مادرت رو...". روزنامه‌ها خبر رسوایی مادر نخست‌وزیر را چاپ می‌کنند و مافیا بخاطر احساسات سکسی شما، به شما پیشنهاد همکاری در زمینه تجارت پورنوگرافی می‌کند! نخست‌وزیر هم برای تلافی، یک بازی دوستانه بین تیم محبوب خودش و تیم محبوب شما ترتیب می‌دهد و داور بازی را می‌خرد و تیم محبوب شما را با نتیجه‌ مفتضحانه‌ای شکست می‌دهد!

روسیه
شما به رئیس‌جمهور روسیه می‌گویید "مادرت رو...". فردای آن روز دچار سانحه شده و در یک تصادف اتومبیل کشته می‌شوید. به خانواده شما اطلاع داده می‌شود که شما در حال مستی رانندگی ‌کرده‌اید و شدت تصادف چنان بوده که بدن شما تکه‌تکه شده است!

عربستان
شما به رئیس‌جمهور عربستان می‌گویید "مادرت رو...". همه به شما می‌خندند، چون عربستان رئیس‌جمهور ندارد! شما متوجه اشتباه خود می‌شوید و این دفعه به پادشاه عربستان می‌گویید "مادرت رو...". همه از خنده دست می‌کشند و پادشاه دستور می دهد زبان شما را قطع ‌کنند!

ایران
شما به رئیس‌جمهور ایران می‌گویید "مادرت رو..."؟!!! متأسفم دوست من، دیگر دیر شده! خیلی وقت است که رئیس‌جمهور ایران نه تنها مادرت را، بلکه خودت و خواهر و برادر و پدر و اقوام و همسر و فرزندانت را...!

 


   مدیر وبلاگ
خبر مایه
آمار وبلاگ

بازدید امروز :23
بازدید دیروز :18
کل بازدید : 71349
کل یاداشته ها : 85


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ